Binnen IKC Laar vindt een samenwerking plaats tussen de kinderopvang en de basisschool.
Hieronder ziet u per groep wie er verantwoordelijk is.

Babygroep 0 - 2 jaar
  Daphne Souts          Desirée van den Elsen 
  Joyce van Erkelens   Esther Heuts

Dreumesgroep  2 - 3  jaar
  Lysanne Moonen  
  Kim Zegveld
  Birgit Neijnens    

Peutergroep 3 - 4 jaar
Esther Vossen         
Suzanne Velings  
  Jenny Moonen    

BSO
Ilham Cherkaoui   Jetty van Moorsel

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam bij de kinderopvang
  Daniëlle Coenen
Clustermanager
  Kristel Wulms
Assistent Leidinggevende

Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:
Riny Ramaekers

Groep 1/2A
 
  Stanneke Rademakers
Werkt op maandag t/m woensdag
s.rademakers@meerderweert.nl
Elly Verkennis
Werkt op donderdag t/m vrijdag
e.verkennis@meerderweert.nl




Groep 1/2 B
 
Sanne Teunissen
Werkt van maandag t/m donderdag
s.teunissen@meerderweert.nl
  Suzanne Verkooijen
Werkt op maandag, dinsdag en vrijdag
s.verkooijen@meerderweert.nl







Groep 0/1C
 
Sanne Teunissen
Werkt van maandag t/m donderdag
s.teunissen@meerderweert.nl
  Suzanne Verkooijen
Werkt op maandag, dinsdag en vrijdag
s.verkooijen@meerderweert.nl







Groep 3
 
  Elianne Moonen
Werkt opmaandag, dinsdag                  
donderdag
e.moonen@meerderweert.nl
Denise de Haart
Werkt op woensdag en vrijdag
d.dehaart@meerderweert.nl








Groep 4/5
 
Kim Winters
Werkt op alle dagen
k.winters@meerderweert.nl
   






Groep 5/6
 
  Maud Lenders
Werkt op maandag, woensdag en donderdag
m.lenders@meerderweert.nl
  Linda Peeters
Werkt op dinsdag, donderdag en vrijdag
l.peeters@meerderweert.nl

Groep 7/8
 
  Albert Wijen
Werkt op alle dagen
awijen@meerderweert.nl        
   

Verder zijn de volgende mensen ook werkzaam op school:
 
Maaike Coolen
Werkt op m
Directie
m.coolen@meerderweert.nl
Tamara Kwaspen
Werkt op dinsdag t/m donderdag
IB
t.kwaspen@meerderweert.nl     
Karin Pulles - Kindercoach
Werkt op maandag
k.pulles@meerderweert.nl
 Lilian Cuppens - Interieurverzorgster
Werkt op maandag, woensdag en vrijdagmiddag
Heidi Metsemakers
Werkt op alle dagen
ICT / projectleider apple school
h.metsemakers@meerderweert.nl
  Mien Korsten
Is op wisselende dagen aanwezig
Conciërge
m.korsten@meerderweert.nl
Wij mogen ons gelukkig prijzen met de volgende vrijwilligers:

Ger Geene
Fridy Strijbosch