Team onderwijs

Managementteam
Naam Functie Werkdag(en) Contactgegevens
Maaike Coolen Directeur Ma t/m vrij m.coolen@meerderweert.nl
Tamara Colbers Intern begeleider Ma t/m do t.kwaspen@meerderweert.nl
Leerkrachten
Naam Functie Werkdag(en) Contactgegevens
Stanneke Rademakers Groep 1/2A   s.rademakers@meerderweert.nl
Kim Daems Groep 1/2A   k.daems@meerderweert.nl
Rosie Steward Groep 1/2B Verlof r.steward@meerderweert.nl
Kim van den Broek Groep 1/2B Verlof k.winters@meerderweert.nl
Suzanne Verkooijen Groep 1/2B   s.verkooijen@meerderweert.nl
Ellis Rutjens Groep 1/2B   e.rutjens@meerderweert.nl
Elianne Moonen Groep 3 & 4 Wo t/m vrij e.moonen@meerderweert.nl
Sanne Teunissen Groep 3 Ma t/m wo s.teunissen@meerderweert.nl
Denise de Haart Groep 4 & 5 Ma t/m vrij d.dehaart@meerderweert.nl
Isa Geraats (LIO) Groep 4 Ma/di i.geraats@meerderweert.nl
Linda Peeters Groep 5 Ma/di/do/vrij l.peeters@meerderweert.nl
Thijs Cost Groep 6 & 7
ICT-coördinator
Ma t/m vrij t.cost@meerderweert.nl
Albert Wijen Groep 6 & 7 Ma t/m vrij a.wijen@meerderweert.nl
Maud Lenders Groep 7 & 8 Ma t/m vrij m.lenders@meerderweert.nl
Medewerkers
Naam Functie Werkdag(en) Contactgegevens
Jenny Mooren Onderwijsassistente Ma t/m do j.mooren@meerderweert.nl
Heidi Metsemakers Projectleider Apple Vrij-mi h.metsemakers@meerderweert.nl
Mien Korsten Conciërge Ma/di/vrij m.korsten@meerderweert.nl
Lilian Cuppens Interieurverzorgster Ma/wo/vrij  
Romana Wolter Interieurverzorgster Ma/wo/vrij  
Vrijwilliger(s):
Fridy Strijbosch (aanwezig in groep 3 op vrijdag)

V.l.n.r. bovenste rij: meester Thijs, juf Maud, juf Jenny, juf Heidi, juf Elianne, juf Maaike en juf Linda
V.l.n.r. onderste rij: juf Denise, juf Suzanne, juf Kim van den Broek, juf Ellis, juf Tamara en meester Albert
Teamfoto 21-22